Zabezpečovací a kamerové systémy

Elektronické zabezpečovací systémy

Přemýšlíte, co můžete udělat pro to, abyste se nemuseli bát o Váš majetek, když jste mimo domov? Aby se Vaše rodina večer doma nemusela bát? Chcete mít možnost kdykoli sepodívat, co se doma děje? Dnešní technologie umožňují různá řešení zabezpečení pomocí zabezpečovacích a kamerových systémů:

Firma Chytré systémy.cz se zaměřuje na kamerové a elektronické zabezpečovací systémy. Nabízíme poradenství, prodej, montáž s kompletním nastavením a úplný dlouhodobý záruční i pozáruční servis včetně splnění podmínek pro prodloužení záruky (např. na produkty společnosti Jablotron až na sedm let u komponent elektronických zabezpečovacích systémů napojených na pult centrální ochrany prostřednictvím našich techniků).

Pomocí elektronického zabezpečovacího systému můžete ochránit Váš majetek:

Pracujeme s osvědčenými produkty renomovaných firem. Nejčastěji instalujeme velmi kvalitní výrobky české firmy Jablotron, která při doržení pravidel nabízí prodlouženou záruku. Náš technik je v tomto ohledu plně kvalifikovaný, takže Chytré Systémy.cz zaručují při splnění podmínek výrobce zajištění všech náležitostí.

Pro bezplatnou nabídku zabezpečovacího systému (EZS) kontaktujte Chytré Systémy.cz. Odborník na elektronické zabezpečovací systémy zdarma vypracuje cenovou nabídku pro řešení ochrany Vašeho majetku. 

 

Mohlo by Vás zajímat: 

Rekonstrukce bytových rozvodů: Co je potřeba? Zvládne elektrikář všechno? 

Montujeme Jablotron