Zabezpečení bytu

 

Azor GSM mini alarm od firmy Jablotron pro zabezpečení Vašeho bytu

Zabezpečovací systém Azor GSM mini alarm osvědčené české firmy Jablotron je ideální řešení pro zabezpečení Vašeho bytu. Jedná se o sadu základních zabezpečovacích prvků. Zabezpečovací zařízení Azor je GSM alram, který ochrání Váš domov. Mezi minialarmy jsou sady Azor spolehlivou levnou variantou zabezpečení. 
 
Díky jednoduchému ovládání uživatelé použijí všechny funkce moderního systému ochrany domova. Nemusíte si pamatovat žádné přístupové kódy, systém se zajistí a odjistí přiložením čipu ke čtečce. Každý má vlastní čip - i Váš potomek. Jen pro zajímavost: Ztratit čip je levnější a jednodušší než ztratit klíč. Zatímco při ztátě klíče musíte měnit celý zámek a klíče všech členů domácnosti, v případě ztráty čipu stačí ztracený čip odhlásit a koupit nový. Ikdyby pak se starým čipem někdo přišel, systém už takový čip nepozná a nepustí - vždyť jste ho odhlásili, tak jak by mohl. Ale pokud se u Vás bude něco dít v době Vaší nepřítomnosti, systm Vám pošle informaci přímo na mobil. 
 

Jednoduché ovládání

Montáž bez stavebních zásahů - možno i po rekonstrukci
Možnost snadného rozšíření kdykoli
Systém prvků Azor GSM mini alarm jsme Vám schopni nainstalovat do Vašeho bytu bez nutnosti jakýchkoli stavebních úprav. Vaše stěny či tapety tak zůstanou neporušené, a Vy při tom budete mít Váš byt plnohodnotně zabezpečený. Základní sada obsahuje vše potřebné pro zabezpečení bytu velikosti 120 m2. 
 

Sada Azor GSM mini alarm obsahuje tyto prvky:

 

Cena sady Azor GSM mini alarm:

Jablotron připravil pro zabezpečení bytů dva základní balíčky, které můžete postupem času rozšiřovat či upravovat. 
 

Azor GSM mini alarm START za 13 800 Kč

Azor GSM mini alarm PLUS za 16 200 Kč

 

Vlastnosti systému Jablotron Azor GSM mini alarm:

Volně dokoupitelné doplňky systému Azor GSM mini alarm:

bezdrátový detektor pohybu včetně baterií ... 1 349 Kč
bezdrátový detektor otevření včetně baterií ... 1 038 Kč
bezdrátový detektor požáru ...1 234 Kč
dvoutlačítkový bílý ovladač ... 491 Kč
oranžový přístupový čip (2 ks v balení) ... 115 Kč 
zvonkové tlačítko ... 518 Kč
 
Instalace systému v bytě - s námi víte přesně, na čem jste. A za kolik. 
Konzultace s klientem - představy a přání, požadavky klienta na vlastnosti systému
Instalace všech prvků zabezpečovacího systému dle požadavků klienta
Nastavení telefonních čísel a požadovaných reakcí dle přání klienta
Zaškolení uživatelů zabezpečovacího systému - principy čipu, poučení pro případ ztráty, informace o podmínkách rozšířené 5leté záruky
Pravidelný servis 
Cesta technika za Vámi
 

Instalace systému Azor v bytech na Kolínsku a Kutnohorsku:

Jsme lokální dodavatel a montážní forma zabezpečovacích systémů Jablotron. Díky tomu, že se soustředíme na náš region, víme, co je kde potřeba. Klientům tak nabízíme kompletní poradenství, montáž a záruční i pozáruční servis. 
 

Dlouholetá spolupráce s firmou Jablotron:

Naši technici úspěšně absolvovali a průběžně absolvují všechna povinná i nadstandardní školení, která Jablotron nabízí, a znalosti vždy prokazují písemným testem. Díky tomu a mnoha letům zkušeností a spolupráce s Jablotronem, který si kvalitních montážních firem váží, nabízíme klientům kvalitní práci a poradenství. Rádi pomůžeme s výběrem řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům - bezpečnostním i finančním. Díky minialarmu Azor je zabezpečovací systém dostupný za opravdu rozumné peníze.