Počítače a internet

Počítače a internet v domácnosti i firmě

Firma Chytré Systémy.cz realizuje počítačové rozvody a sítě v novostavbách a rekonstruovaných prostorách. Spravujeme počítače a sítě kromě domácností např. ve školách, lékařských ordinacích, v obchodech apod.

Pomáháme rovněž klientům začít využívat výhod, které nabízí trend IP telefonie. Například nízké ceny nebo různé akce, které nabízí jednotliví operátoři, jsou v porovnání s velkými známými operátory velice zajímavé. Snížení nákladů na volání: řešením je VoIP neboli IP telefonie. 

Počítačové rozvody

Máte doma více počítačů, do toho občas přijde přenosný počítač (notebook, laptop) a všichni chtějí mít přístup na internet a k tiskárně? Řešením je místní síť. My ji pro Vás zrealizujeme podle Vašich požadavků. Konec konců na internetu jste pořád a díky kamerám se díváte na své blízké. Nebo Vám připojení na internet máme zajistit? Vybereme a zajistíme pro Vás připojení k internetu podle Vašich požadavků na rychlost připojení, cenu pořízení i výši měsíčních úhrad. 

To, že se bez počítače neobejde žádná domácnost, všichni víme. Počet PC, notebooků a nově i tabletů a chytrých telefonů, které potřebují internet, neustále roste. V dnešní době už připojení na internet potřebuje i nová televize! Pokud kupujete nový televizní příjmač, ujistěte se, zda potřebujete settop box, a rozmyslete si, zda je možné k místu, kde bude nová televize, dovést i kabel k připojení televize na internet. Díky tomu můžete své nové moderní zařízení využívat opravdu naplno.

Servis počítačů - počítačová nemocnice

Klientům z Kolínska, Kutnohorska, Poděbradska a Prahy nabízí firma Chytré Systémy.cz individuální přístup, rychlou reakční dobu a pomoc při řešení problémů kdykoli a kdekoli. Pokud máte s Vaším počítačem problémy, zavolejte nám. Počítaač si náš technik vyzvedne přímo u Vás doma, nebo nám ho přivezet sami. 

Pořízení nového počítače, notebooku či tabletu

Chcete si koupit nový počítač, notebook nebo tablet? Chcete pro prarodiče pořídit starší repasovaný počítač či notebook? Podle Vašich požadavků vybereme zařízení, které bude nejlépe vyhovovat Vašim představám, a náš technik ho poté nachystá pro Váš každodenní provoz: nainstaluje správný legální operační systém, nainstaluje Vám základní programy, bez kterých byste se neobešli (např. kancelářské aplikace typu placených Word a Excel nebo OpenOffice zdarma), a programy, které je dobré mít, jako např. ochraný software (firewall pro domácnosti bez ročních poplatků apod.). 

Servis počítačů, počítačových sítí a notebooků

O zdraví používaných počítačů se většinou nestaráme. Za čas ale vidíte, že něco zlobí, a Váš počítač nakonec odmítne službu úplně. V takovém případě voláte odbornou pomoc. My Váš milý (i pracovní) počítač zkontrolujeme, zbavíme virů a přeočkujeme aktuálním firewallem nebo antivirovým programem. Nejprve je ale nutné postarat se o data. Abyste o ně nepřišli, je pro Váš počítač důležitá údržba a zálohování. Kromě technika se o zálohování Vašich dat mohou automaticky průběžně starat datová úložiště nebo servery s vhodným software. 

VoIP

Služba VoIP (Voice over IP), česky hlas přes internet, je moderní nástroj pro optimalizaci nákladů na telefonování pro domácnosti, školy i firmy. Martin Holý, Chytré Systémy.cz, Vám bezplatně zpracuje nabídku a vysvětlí, jak můžete velice levně volat po ČR i do zahraničí. V případě potřeby Vám pomůže zajistit i dostatečně kvalitní internetové připojení, které je pro VoIP potřeba. 

Kontaktujte Chytré Systémy.cz!

Náš počítačový technik zdarma vypracuje cenovou kalkulaci pro řešení Vašeho problému.