Montujeme Jablotron

Elektronický zabezpečovací systém Jablotron 100 

Montujeme kromě jiných značek zejména alarmy české firmy Jablotron. Mezi nejobvyklejší instalace patří byty, rodinné domy, kanceláře a firemní objekty. pro klienty rovněž zajišťujeme záruční i pozáruční servis elektronického zabezpečovacího systému (EZS) a zájemce i připojíme na pult centrální ochrany (tzv. PCO).  

Alarm Jablotron 100 se hodí pro obytné prostory, obchody, kanceláře, sklady, dílny i velké objekty. Zabezpečovací systém hlídá majetek - hlásí kromě vloupání např. i zaplavení vodou nebo požár. Tím, že kromě požáru hlásí únik plynu nebo zvýšenou koncentraci CO, hlídá alarm i bezpečí osob. Navíc umí přivolat pomoc v případě přepadení či zdravotních obtíží.

Kvalitní alarm s profesionální montáží Vám zajistí klidný spánek pro Vás i Vaši rodinu. Samozřejmě Vám alarm pečlivě navrhneme, odborně nainstalujeme a poskytneme k němu plný záruní i pozáruční servis. Poruchy řešíme do 24 hod a v případě zájmu Vás i připojíme na PCO (pult centralizované ochrany). 

Alarm Jablotron 100 je certifikovaný do stupně, který Vám umožní získat u většiny pojišťoven slevu na pojistném. Protože Chytré Systémy.cz jsou certifikovaným montážním partnerem, udržujeme ten nejvyšší standard. Ověřte si naši certifikaci zadáním našeho IČ 71866469 přímo na stránkách Jablotron

Snadné ovládání 

Snadné ovládání 

Elektronický zabezpečovací systém Jablotron 100 nabízí průkopnické ovládání typu semafor - červená, zelená a oranžová tlačítka umožňují naprosto intuitivní ovládání všemi členy domácnosti nebo zaměstnanci společnosti. Je to první alarm, kterému - jak deklaruje výrobce - ihned porozumíte a nebudete se ho bát. 

Šetrná instalace 

Šetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

Dostupný odkudkoli 

Dostupný odkudkoli 

Součástí alarmu Jablotron 100 je i internetové rozhraní a mobilní aplikace MyJablotron (čteme "máj jablotron", v překladu "můj Jablotron"). Ta umožní autorizovaným uživatelům sledovat a ovládat systém odkudkoli v přehledném prostředí nativní aplikace. 

V mobilní aplikaci dostupné pro Android vidíte klávesnici tak, jak ji máte doma, a můžete ovládat jednotlivé sekce. Vidíte i historii akcí nebo aktuální teplotu v domě. K dispozici jsou od jara 2016 "nekonečné" grafy, díky kterým můžete sledovat vývoj teploty doma a venku apod. 

Pro majitele Apple platformy je k dispozici Apple Watch aplikace a TouchID pro přihlášení a ovládání.  

Domovní automatizace 

Domovní automatizace 

Na moderní ústřednu Jablotron 100 je možné navázat ovládání i dalších zařízení a prvků domácí elektroinstalace. Například ovládání brány a vrat umožní jediná klíčenka (dálkové ovládání jako přívěšek na kíče), která zároveň odkóduje zabezpečovačku, otevře bránu i vrata do garáže a navíc po setmění i rozsvítí na dvoře a v garáži, abyste pohodlně dojeli až domů. 

Alarm Jablotron 100 chrání Váš majetek nejen pro případ vloupání, ale i před živly. Například při osazení záplavového detektoru k pračce, myčce či bidetové spršce budete i na dovolené vědět, že Váš domov neohrožuje vytopení. A pokud by voda přeci jen začala unikat, systém může vodu sám vypnout. To je možné díky motorovému ventilu, který s instalatérem nainstalujeme na přívod vody. Motorový ventil je ovládán zabezpečovací ústřednou, která při hrozícím zaplavení okamžitě zareaguje. Váš majetek je díky tomu nepřetržitě chráněn i před vodním živlem.