IP telefony a VoIP

Voice over IP - telefonování přes internet. Jde to i zdarma! 

Služba VoIP (Voice over IP), česky hlas přes internet, je moderní nástroj pro optimalizaci nákladů na telefonování pro domácnosti, školy i firmy. Martin Holý, Chytré Systémy.cz, Vám bezplatně zpracuje nabídku a vysvětlí, jak můžete velice levně volat po ČR i do zahraničí. V případě potřeby Vám pomůže zajistit i dostatečně kvalitní internetové připojení, které je pro VoIP potřeba. 
 

Snížení nákladů na volání: Řešením je VoIP neboli IP telefonie

V České republice v současnosti existuje mnoho poskytovatelů internetových hlasových služeb. Máme je vyzkoušené, známe je a můžeme tedy každému doporučit personifikované optimalizované řešení. Pomocí VoIP můžete snížit svoje náklady na volání klidně desetkrát - např. místo pevné linky. Často vychází jako vhodné řešení prostřednictvím operátora 802Ha-loo nebo Mikrotech
 

Co je VoIP?

VoIP je zkratka pro anglická slova Voice over IP, česky hlas přes internet. Možná znáte program Skype. K tomu potřebujete zapnutý počítač, sluchátka a mikrofon. A v počítači nainstalovaný potenciálně nebezpečný program s mnoha reklamami.
 
VoIP řešení vypadá tak, že máte doma normální telefon se sluchátkem typu "pevná linka". Takový telefon může vypadat úplně klasicky se sluchátkem na šňůře, může mít sluchátko bezdrátové (tzv. ručka) nebo může být velmi moderní s velkým displejem. Jenom místo to telefonní zástrčky ve zdi (kterou např. v novostavbách lidé už ani nemají) vede kabel do "krabičky" připojené do sítě internet. 
 
Telefon má své devítimístné číslo stejně jako jakákoli jiná "pevná linka". Zvednete sluchátko, uslyšíte tón a můžete volat. Náklady na volání sledujete prostřednictvím online výpisů. Operáátor Vám strhává z kreditu, co provoláte. Oproti velkým mobilním operátorům tento systém nabízí mnohem nižší sazby za volání a přátelské služby. 
 

Jak začít s voláním přes internet prostřednictvím VoIP? 

Potřebujete: 
  • mít dobré připojení na internet 
  • vybrat operátora podle toho, komu a jak často chcete volat
  • zřídit účet u vybraného operátora, vybrat si číslo a nabít kredit (např. 200 Kč)
  • pořídit krabičku a/nebo telefon, který bude umět telefonovat pomocí VoIP
Všechno potřebné zajistí podle Vašich požadavků náš technik. Vysvětlíte mu Vaše požadavky, dohodnete se na nejlepší variantě řešení a čase, kdy u Vás náš technik všechno nainstaluje. Poté Vám vysvětlí, co a jak, a můžete začít telefonovat. 
 

Hlasové ústředny 

Profwsionální řešení pro podniky, školy, pro všechna větší pracoviště. Bez nutnosti zřizování pevné linky získáte možnost volání, přesměrovávání hovorů pomocí "klapek" nebo přijímání a odesílání faxů.