Fotovoltaika pro rodinné domy

Příprava na fotovoltaiku jako součást slaboproudých instalací v novostavbě 

Fotovoltaické panely se líbí mnoha stavebníkům. Často je ale rozpočet nabitý důležitějšími věcmi, a tak na fotovoltaiku buď řada nepříjde vůbec (což je škoda), nebo později. A na variantu "později" je dobré se připravit. Dva obyčejné kabely navíc se do rozpočtu stavby vejdou, a v dokončené stavbě po dvou letech umožní osadit a využít vytoužené fotovoltaické panely. 

Kabelová příprava ve fázi stavby umožní fotovoltaiku snadno doplnit i po letech 

Když už se tahají kabely od antény k televizním zásuvkám, kabely od domácího telefonu, počítačové sítě, alarmu nebo kamerového systému, je pro montážní firmu jednoduché natáhnout i kabely vhodné pro propojení střechy, kde jednoho dne budou fotovoltaické panely, s techniskou místností. 

Bojler může být začátek 

Dražice nabízí bojler, který zprvu funguje úplně "normálně". Až ale přijde čas a Vy osadíte dlouho očekávané panely vlastní domácí sluneční elektrárny, můžete začít fungovat a sluneční energii snadno využívat. 

Kabely pro FVE a bojler jako součást slaboprouých systémů 

Naše firma realizuje v novostavbách a rekonstrukcích přípravu na fotovoltaiku a na dražický elektrický ohřívač vody jako součást rozvodů univerzálního kabelážního systému, kam patří dle požadavku klienta i elektronický zabezpečovací systém (alarm), kamerový systém, domácí telefon (videovrátný), TV/SAT a WiFi/LAN. 

Fotovoltaické panely nejen pro ohřev teplé užitkové vody v domácnostech 

Na střechu Vám vyprojektuje několilk fotovoltaických panelů tak, abyste mohli využívat energii ze slunce. Je zdarma, je přítomná každodenně a je jednoduché ji začít využívat. Pokud nechcete sáhodlouze papírovat s ČEZem a podobnými, využijte fotovoltaiku pro ohřev teplé užitkové vody (TUV). Fotovoltaické panely budou jednoduše propojeny přímo do bojleru. Např. česká firma Dražice, která nyní patří do známé skupiny Nibe, má vlastní systémové řešení. 

Jsme certifikovaná montážní firma pro systémové řešení ohřevu teplé vody s podporou fotovoltaikcých modulů. Navrhujeme a realizujeme komlpetní dodávky bojlerů a fotovoltaických panelů s veškerým propojením, nastavením a zaškolením uživatelů. 

 

Fotovoltaické panely (FVE) 

Fotovoltaické panely mohou ohřívat vodu ve Vašem bojleru. To už pro naše zákazníky nějaký čas řešíme. Od ledna 2016 umíme nabídnout víc, nejen akumulaci do vody. Realizujeme kompletní hybridní fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy a malé firmy. 

Nabídka na řešení Vašeho ohřevu teplé užitkové vody (TUV) 

Zajímá Vás, jak by se dala použít fotovoltaika pro Vaši konkrétní aplikaci? Rádi Vám zpracujeme nabídku. Cena panelů se může v čase měnit v návaznosti na vývoj kurzu Koruny.

Nabídka zahrnuje:

Nabídka na Vaši hybridní fotovoltaickou elektrárnu 

Fotovoltaické (solární) panely dimenzované podle Vaší konkrétní potřeby produkují dostatek elektrické energie pro Vaše každodenní fungování. Napájení ze sítě (ČEZ a pod.) je připraveno jako rezerva pro chvíle, kdy máte potřebu odběru vyšší, než aktuální produkci či akumulovanou zásobu. Vše je řízeno automaticky chytrou elektronikou. Cenovou nabídku v závislosti na Vašich požadavcích rádi zpracujeme.  

 

 

certifikovany poradce v oblasti fotovoltaiky