Samsung nabízí kamery za velmi dostupné ceny. Konečně!

29. června v 13:44

Po letech, kdy ekonomická řešení kamerových systémů byla stavěna nejčastěji na značce Hikvision, přichází čas i na Samsung. Jejich řada Samsung Lite má být přímým konkurentem Hikvision 2-line.

Kvalitní sortiment IP kamer Samsung WiseNet a příslušenství pro jednobarevná systémová řešení se letos rozrůstá o řadu Samsung Lite, která útočí na cenu. Konkrétně má zaujmout nízkými cenami.

Jedná se o kamery určené pro osazování do ne příliš náročných prostředí. Pro sledování běžných situací např. kolem českého rodinného domu či firmy tedy plně dostačující. Kamery řady Lite jsou osekané hardwarově, zejména nedisponují technologií WDR (wide dynamic range), což ale pro jednoduché nasazení ve standardních podmínkách ničemu nevadí. Pokud chcete IP kamerový systém, Samsung může jednoznačně nabídnout zajímavé kamery. A v případdě požadavku i další komponenty a příslušenství Vašeho kamerového systému. 

Pro každého klienta zpracujeme nabídku na kamerový systém podle jeho/jejích představ - finančních i funkčních. Jsme zvědavi, zda si kamery Samsung Lite najdou svou cestu k malým zákazníkům.