Doma můžete systémově větrat a brzy už i topit

21. září v 22:47

Jablotron Living Technologies uvedli v letošním roce na trh systém s rekuperační jednotkou Futura, který umožňuje řízené větrání a předehřev vzduchu, čímž šetří náklady na vytápění. nyní je ve validačním programu plynový kondenzační kotel Aura, který s kvalitním zařízením přinese do domů a bytů kromě úspor i jednoduché pohodlí.

Futura a Aura - budoucnost českých domácností 

Jablotron Living Technologies 

Jablotron Living Technologies (JLT) je divize české společnosti Jablotron, která na celosvětovém trhu operuje už řadu let. JLT uvedli v letošním roce na trh systém s rekuperační jednotkou Futura, který umožňuje řízené větrání a předehřev vzduchu, čímž šetří náklady na vytápění. nyní je ve validačním programu plynový kondenzační kotel Aura, který s kvalitním zařízením přinese do domů a bytů kromě úspor i jednoduché pohodlí. 

Rekuperační systém Futura 

Systém řízeného větrání Vám pomáhá udržovat ve Vašem domě či bytě čerstvý vzduch, aniž byste zbytečně větrali. Doporučené je obvykle nejvýše 10 minut intentivního větrání otevřenými okny. Je snadné okno ráno v ložnici otevřít - a pak na to zaomenout a nechat ho otevřené celé dopoledne. A je jednopduché přijít večer domů, říct si "chtělo by to vyvětrat," ale neudělat nic, protože se Vám prostě nehce nic řešit. Futura to vyřeší za Vás. A ještě Vám ušetří peníze za vytápění. Více technických informací najdete na stránkách o rekuperaci přímo na Jablotron.com. 

Informace z rekuperace.jablotron.cz (9/2017)

Kondenzační plynový kotel Aura 

Kondenzační kotel Aura je postavený v České republice z nejkvalitnějších dostupných komponent. V současné době probíhá validační program.